Rekrutacja do wszystkich klas Liceum trwa cały rok

Podziel się z innymi!

Zależy nam, aby dzieci chodziły do szkoły chętnie, uczyły się skutecznie i z radością. Przyjmujemy dzieci w trakcie procesu diagnostycznego i służymy pomocą w uzyskaniu orzeczenia.

W razie potrzeby pomagamy w przygotowaniu diagnozy.

Współpracujemy z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi oraz innymi instytucjami działającymi na rzecz rodziny, dzieci i młodzieży. Autyzm i zespół aspergera należą do coraz częściej diagnozowanych zaburzeń rozwojowych. Bardzo istotne jest, aby przeprowadzona w tym kierunku diagnoza była kompleksowa. Dlatego zespół diagnostyczny składa się z bardzo doświadczonych specjalistów w diagnozowaniu ASD, a diagnoza prowadzona jest w oparciu o najwyższe standardy zbierania wywiadu na temat dotychczasowego rozwoju, prowadzenia obserwacji i stawiania rozpoznania.

W naszej szkole:

Zapraszamy do zapisów

Rekrutacja dokumenty:

Szkolenie dla dyrekcji i nauczycieli

W dniach 3-5 listopada 2023 r. Dyrekcja i nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym wzięli udział w szkoleniu, które miało na

5 października 2023 r. w internacie odbyły się warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

5 października 2023 r. w internacie odbyły się warsztaty kulinarne Robiliśmy spaghetti. Warsztaty kulinarne to świetna okazja do nauki nowych technik kulinarnych i przyswojenia różnych