Edukacja w chmurze. Trwa rekrutacja do liceum

Edukacja w chmurze. Trwa rekrutacja do liceum

Podziel się z innymi!

EDUKACJA W CHMURZE. TRWA REKRUTACJA DO LICEUM

W dzisiejszych czasach, kiedy rzeczywistość dynamicznie się zmienia, edukacja staje się coraz większym wyzwaniem. W odpowiedzi na te zmiany, rośnie zainteresowanie edukacją w chmurze, która pozwala przyswajać wiedzę w elastycznym tempie i całkowicie bezpłatnie.

Zajęcia odbywają się na platformie e-learningowej Moodle, która umożliwia zdalne nauczanie. Dzięki temu uczniowie mają możliwość przyswajania wiedzy w swoim tempie oraz śledzenia własnych postępów. Dodatkowo, oferowane są także zdalne konsultacje z doświadczoną kadrą, co pozwala na pomoc w rozwiązaniu zadań czy przygotowaniu do egzaminów.
W ramach tej formy edukacji cyklicznie organizowane są również spotkania i wyjazdy integracyjne, które mają na celu budowanie wyjątkowej społeczności.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Liceum w Chmurze oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących między innymi programu nauczania oraz procesu rekrutacji.

Zapraszamy do zapisów

Telefon

+48 576 166 444

E-mail

kontakt@szkolachmura.pl

Zobacz więcej

Aktualności

Szkolenie dla dyrekcji i nauczycieli

W dniach 3-5 listopada 2023 r. Dyrekcja i nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym wzięli udział w szkoleniu, które miało na