Warsztaty kulinarne

5 października 2023 r. w internacie odbyły się warsztaty kulinarne

Podziel się z innymi!

5 października 2023 r. w internacie odbyły się warsztaty kulinarne

Robiliśmy spaghetti. Warsztaty kulinarne to świetna okazja do nauki nowych technik kulinarnych i przyswojenia różnych przepisów. A spaghetti to jedno z najpopularniejszych dań włoskiej kuchni. W trakcie warsztatów uczestnicy uczyli się, jak przygotować smaczne i aromatyczne spaghetti od podstaw. Prowadząca pokazała, jak zrobić własne sosy pomidorowe i mięsne, które idealnie komponują się makaronem spaghetti.

Podczas warsztatów uczniowie mieli również możliwość samodzielnie przygotowywania potraw. Każdy z uczniów otrzymał swoje zadanie, dzięki czemu mieli okazję doskonalić swoje umiejętności kulinarne. Niektórzy zajęli się przygotowywaniem sosów, inni odpowiedzialni byli za gotowanie makaronu.

Po zakończeniu warsztatów wszyscy mogli degustować przygotowane danie. Zarówno uczniowie, jak i mieszkańcy internatu byli zachwyceni smakiem i aromatem spaghetti. Była to doskonała okazja do wzajemnego poznania się, zbudowania koleżeńskich relacji i spędzenia miłego czasu przy wspólnym gotowaniu i jedzeniu.

Warsztaty kulinarne są bardzo popularne wśród uczniów internatu, ponieważ pozwala im to na rozwinięcie swoich umiejętności kulinarnych i eksperymentowanie w kuchni. Przy okazji mogą także przyswoić nowe przepisy i techniki gotowania, które mogą wykorzystać w przyszłości

Zobacz więcej

Aktualności

Szkolenie dla dyrekcji i nauczycieli

W dniach 3-5 listopada 2023 r. Dyrekcja i nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym wzięli udział w szkoleniu, które miało na

5 października 2023 r. w internacie odbyły się warsztaty kulinarne
Aktualności

Warsztaty kulinarne

5 października 2023 r. w internacie odbyły się warsztaty kulinarne Robiliśmy spaghetti. Warsztaty kulinarne to świetna okazja do nauki nowych technik kulinarnych i przyswojenia różnych